Vodafone Faturaya Kredi Çıkartılır

Vodafone Faturaya Kredi Çıkartılır

Eğer kullanmakta olduğunuz hat Vodafone ise artık parasal sıkıntılarınızdan dolayı üzülmenize ve endişe etmenize gerek yok! Çünkü kredi ve borç para verme konusunda akla ilk gelen ve en çok tercihe edilen yer olma özelliği taşımakta olan firmamız artık “Vodafone faturaya kredi çıkartılır” sloganı ile binlerce kişinin daha nakit sıkıntısını çözmeyi hedeflemektedir.

Faturalı hatta kredi hizmeti son zamanlarda adını en çok duyuran ve her geçen gün daha fazla kişinin para sıkıntısını çözmekte olan bir uygulama olmak ile beraber, bu sistemi Türkiye’de ilk kullanan yer olma özelliği taşımakta olan firmamız şimdi de kullanmakta olduğu hat Vodafone olan kişilere kredi imkanı sunmaktadır.

Vodafone Hatta Kredi

Para sıkıntısı yaşamakta olan ve bu noktada kendine çözüm olanağı bulamayan Vodafone kullanıcılarını bir an önce firmamıza beklemek ile beraber verilecek olan kredi hizmeti ile alakalı olan mevcut tüm detayları şu şekilde açıklamak  faydalı olacaktır;

  1. Firmamıza geldiğiniz zaman ilk olarak yapılmadı gereken işlem geçmiş dönemlerde yaptığınız fatura ödemeleriniz olmaktadır. Çünkü ödemelerinde gecikmeler ya da aksaklıklar olan kişilere faturaya ek olarak kredi vermemiz ne yazık ki mümkün olmamaktadır.
  2. Gerekli olan tüm araştırmalar yapıldıktan sonra eğer mevcut durumunuz hattınıza ek olarak kredi almaya uygun ise bu aşamada sizin talep etmekte olduğunuz kredi tutarları ile alakalı bilgi alınacaktır.
  3. Daha sonra ise talep etmekte olduğunuz kredi ile aşağı yukarı aynı tutarlarda olan bir cihaz faturanıza ek olarak ödenmek üzere tarafınıza satılmaktadır. Her ay taksit taksit ödeyeceğiniz bu tutar ödeme süreci bakımından tıpkı banka kredisi gibi olmaktadır.
  4. Bundan sonraki aşamada tarafınıza satılmış olan söz konusu cihaz belli bir tutara sizden tekrar satın alınmakta ve bu işleme ait olan bedel size nakit olarak ödenmektedir.
  5. Bu noktada ihtiyacınız olan tutar elinize geçmek ile beraber dikkatinize çekecek olan önemli bir detay da satın aldığınız fiyat ile elinize geçen para arasındaki cüzi fark olmaktadır. Bu fark firmamıza hizmeti karşılığında ödemeniz gereken komisyon bedeli olmak ile beraber son derece makul tutarlarda olmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir