Turkcell Mobil Ödeme İle Alışveriş Yapılan Siteler

Turkcell Mobil Ödeme İle Alışveriş Yapılan Siteler

İletişim alanında Türkiye’nin en eski ve en köklü kuruluşlarından biri olan Turkcell, yenilikleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Turkcell kullanıcıları bu yenilik ve gelişmelerden oldukça memnun görünüyor. Yenilikler sadece telekomünikasyon konusunda değil aslında. Turkcell ‘in son dönemlerde aktif olarak kullanıcı sayısını arttırmasının nedenlerinden biri de mobil ödeme uygulamasıdır. Turkcell; kullanıcılarına alışverişlerinde de kolaylık sağlayabilmek için hizmetleri arasına mobil ödeme sistemini de ekledi.

Mobil ödeme uygulaması nedir? Turkcell mobil ödeme uygulamasının avantajları nelerdir? Turkcell mobil ödeme ile alışveriş yapılan siteler hangileri? İşte sorularınızın yanıtı.

Turkcell mobil ödeme uygulaması; sadece cep telefonu numaranızı kullanarak rahatlıkla alışveriş yapabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama ile alışverişiniz hem hızlı hem de çok kolay hem de çok zevkli oluyor. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde sıklıkla kullanılan Turkcell mobil ödeme uygulaması hakkında merak edilen konulardan biri de ödemenin nasıl yapıldığıdır. Sadece internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil, birçok market ve akaryakıt istasyonunda da bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Turkcell mobil ödeme ile yaptığınız alışverişin tutarı; faturalı hat kullanıcılarının aylık tarifesine eklenir. Eğer TL yüklemeli hat kullanıcısı iseniz, yapmış olduğunuz alışveriş tutarı otomatik olarak TL’lerinizden düşer.

Alışveriş sitesinde ve mağazasında alışveriş yaparken, Turkcell mobil ödeme sistemini seçerseniz cep telefonunuza onay mesajı gelir. Gelen şifreyi sisteme giriş yaptığınızda alışverişiniz gerçekleşmiş olur. Hızlı ve kolay alışveriş Turkcell mobil ödeme uygulaması ile bu kadar basit. Alışverişlerinizde kredi kartını kullanmak yerine Turkcell mobil ödeme uygulamasını kullanabilirsiniz.

Turkcell mobil ödeme uygulamasının geçerli olduğu alışveriş sitelerinin tamamını yazımıza sığdırmamız elbette ki mümkün değil. Ancak birkaç tane örnek vermek istiyoruz. Migros, Carrefour, Mc Donald, Burger King, Dominos, Pizza Hut, BP Akaryakıt, Petrol Ofisi, Opet, Markafoni, Trendyol, Limango gibi market ve mağazalar örnek olabilir. Herhangi bir mağaza veya internet alışveriş sitesinin Turkcell mobil ödeme uygulamasına sahip olmadığını arama motoruna yazarak öğrenebilirsiniz. Ya da alışveriş esnasında ödemeler alanından Turkcell mobil ödeme seçeneğini kontrol edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir