Türkcell Faturalı Hatta Kredi Verilir

Türkcell Faturalı Hatta Kredi Verilir

Faturalı hatta kredi verme hizmetinde öncü olan ve en tercih edilen yer olma özelliği taşıyan firmamız şimdi de “Türkcell faturalı hatta kredi verilir” hizmeti ile para sıkıntısı yaşamakta ve bankalardan kredi alma konusunda problem yaşamakta olan kişilere çözüm olanağı sunmaktadır.

Bilindiği üzere firmamız uzun yıllardan bu yana maddi olanaksızlıklar yaşamakta olan kişilere belli başlı şartlar dahilinde kredi ve borç para verme hizmeti vermekte olup son zamanlarda bir hayli popüler olan ve binlerce kişi tarafından tercih edilen faturalı hatta kredi sisteminin de ilk uygulayıcısı olma özelliği taşımaktadır. Bu sistem ile oldukça fazla sayıda kişinin mevcut olan parasal problemlerini son derece makul şartlar altında çözmekte olan firmamız bahsi geçen hizmet kapsamında çalışmalarını iyice genişleterek Türkcell hat kullanmakta olan kişilere de kredi olanağı sunmaktadır.

Türkcell Faturalı Hatta Kredi Başvurusu

Adı geçmekte olan bu hizmet söz konusu GSM operatörünü kullanmakta olan kişilere bir müjde niteliğinde olmak ile beraber son derece uygun şartlar altında para sıkıntılarını çözme olanağı sunmaktadır.

Eğer siz de mevzu bahis olan bu hattı kullanıyorsanız ve yaşamakta olduğunuz para sıkıntılarınız varsa sizi bir an önce firmamıza bekleriz. Çünkü aynı gün içinde kredinizi alıp problemlerinizi çözeceğinizi taahhüt eden firmamız sayesinde oldukça rahat bir şekilde ekonomik şartlarınızı düzeltme olanağı bulabilirsiniz.

Türkcell Hatta Kredi Nasıl Verilir?

Söz konusu olan kredi hizmetinin işleyiş detayları ile alakalı olarak bilinmesi gereken tüm detaylar ise yazımızın devamında belirtildiği gibi olmaktadır.

  1. İlk olarak kullanmakta olduğunuz hattınıza geçmiş dönemlerde yapmış olduğunuz fatura ödemeleriniz incelenmekte ve bu ödemelerin düzenine göre kredi alıp alamayacağınız tespit edilmektedir.
  2. Eğer tüm şartlar kredi almaya uygunluk gösterir ise bu aşamada talep ettiğiniz tutara uygunluk göstermekte olan bir cihaz faturaya ek olarak ödenecek şekilde size satılacak ve daha sonra hemen satılan tutarın belli bir tutar altına geri satın alınacaktır.
  3. Bu sayede elinize nakit para geçecek olup; belirtilmekte olan bu alış ve satış farkı ise firmamızın hizmet karşılığı komisyon bedeli olmaktadır.
2 comments on “Türkcell Faturalı Hatta Kredi Verilir
  1. MEHMET YALINKILIC dedi ki:

    toplamda acil olarak 7500 tl na ihtiyacım var ama bahsettiğiniz bu krediyi nasıl alabilir ve kullanabilirim?

  2. Sabahattin Dagkesen rehberci dedi ki:

    3000 tl nakite ihtiyacim var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir