Türk Telekom ( Avea ) Faturalı Hatlara Kredi

Türk Telekom ( Avea ) Faturalı Hatlara Kredi

Birçok operatör şirketi, faturalı hat kullanan müşteri potansiyelini arttırmak için kampanyalar peşinde. Uygun tarifelere ek olarak uygulanan kampanyalar işe yarıyor aslında. Faturalı hatların, kontörlü hat kullanıcılarından çok daha avantajlı olduğu söylenebilir. Türk Telekom’da faturalı hat kullanan müşterilerine her gün binlercesini ekliyor. Eğer siz de Türk Telekom faturalı hat kullanıcı iseniz, sadece telekomünikasyon konusunda değil kredi kullanma konusunda da avantajlısınız demektir. Neden mi? Türk Telekom ( Avea ) Faturalı hatlara kredi veren bir kurum olarak size güzel bir fırsat sunuyoruz. Kredi kullanım koşulları, istenen belge ve bilgiler hakkındaki tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Bazen o kadar zor durumda kalırız ki, ihtiyacımız olan para miktarı çok yüksek olmasa da zamanınız dar olduğu için bir anda temin edemeyiz. Mesela, kredinizin son günü ve ödemeniz gereken tutar 2.500 TL. Bankaya olan kredi borcunuzu ödemek için, bankadan ikinci kez kredi çekemeyeceğinize göre farklı bir alternatif üretmeniz gerekecek. Ödemenin de son günü. Türk Telekom faturalı hat kullanıcısı iseniz, size ihtiyacınız olan parayı kredi şeklinde temin edebiliriz. Böylece hem kredinizin son ödeme gününü aksatmamış olursunuz, hem de maddi açıdan sıkışık olduğunuz bu dönemde o ay ki tutarı taksit halinde ödeme şansını yakalarsınız.

Türk Telekom ( Avea ) faturalı hatlara kredi nasıl kullandırılır?

türk telekom hatta kredi

Öncelikle faturalı hattınızın sizin isminize kayıtlı olması gerekir. Farklı bir kişiye ait hat kullanıyor iseniz, kredi kullandıramayız. Hattınızı aktif olarak en az 6 aydır kullanıyor olmanız gerekir. 6 aydan az süredir kullanıcı iseniz, yine kredi kullanma şansınız olmayacaktır. Kredinin tutarı ise, çok yüksek miktarlarda değil. Ortalama olarak 5.000 TL ye kadar kredi kullandırabiliyoruz. Vade süresi ise 24 aydır. Kullandığınız kredi tutarına göre de komisyon bedelini ödemeniz gerekir.

Yukarıda belirtilen basit koşullara sahip iseniz, bayilerimize gelerek Türk Telekom’un sunduğu cihazlardan birini satın alırsınız. Sizden cihazı hemen geri satın alıp parayı size teslim ediyoruz. Sizde Türk Telekom faturanıza ek olarak cihazının taksitlerini ödüyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir