Tefeci Erol Kimdir? İletişim Adres Bilgileri

Tefeci Erol Kimdir? İletişim Adres Bilgileri

Son günlerin tekrardan parlayan sektörüdür tefecilik. Fakat tefecilik denildiğinde insanların aklında pekte olumlu bir fotoğraf oluşmaz. Bunun nedeni geçmiş yıllarda duyduğumuz ve bildiğimiz haberler, filmlere konu olmuş abartılı dövüş sahneleri ve bunlara benzer birçok mübalağadır. Tefecilik yasa dışı bir iş olması nedeni ile de olumsuz çağrışımlarda bulunur. Zira dolandırılma riski en yüksek sektörlerden biridir. Fakat bunun yanı sıra bu meslek ile ünlenen, adını ülkenin dört bir yanında duyuran ve işini hakkı ile yapan tefeciler de bulunmaktadır.

Tefeci Erol ismi ile namı yayılan bir tefeci, filmlerde görmeye alışık olduğumuz sahnelerin aksine bir finans firması kadar profesyonel bir borç sistemi oluşturmuştur. Oturttuğu bu sistemden memnuniyetle ayrılan müşteriler de kendisine referans olarak namının daha da yayılmasını sağlamıştır. Hal böyle olunca acil nakit paraya ihtiyaç duyan müşteriler de Tefeci Erol’a ulaşmanın yollarını aramaya başladılar. Bizler de bu talebi yerine getirmek için hem Tefeci Erol’un kim olduğundan hem de nasıl ulaşabileceğinizden bahsedeceğiz.

Tefeci Erol Kimdir?

Tefeci Erol, “Erol” lakabı ile ünlenen bir tefecidir. Gerek kendi birikiminden gerekse de kendi adı ile bankalardan çektikleri kredilerden müşteri ihtiyaçlarını karşılar. Elbette bir firma olmamasından dolayı ya da devlet denetiminden uzak bir iş olmasından dolayı, kendi belirlediği faiz oranı ile insanlara yardım etmektedir.

Tefeci Erol’un belli bir iletişim numarası ya da bir mail adresi yoktur. Çeşitli sitelerin yorum kısımlarında acil nakit ihtiyacı olduğunu belirten kişilere ulaşarak yardımcı olur. Yasa dışı bir iş olması nedeniyle belli bir yerden ulaşma şansınız bulunmamaktadır. Ancak, o size ulaşacaktır.

Her isteyene kredi vermeyen Tefeci Erol, belli kriterler koymuştur ve ancak bu kriterleri kabul eden kişilere finansal destek sağlamaktadır.

Tefeci Erol’un Borç Verme Şartları

Tefeci Erol’dan borç almak isteyenlerin kabul etmesi gereken şartlar şunlardır:

 • Size sunulan faiz oranını koşulsuz kabul etmelisiniz.
 • Borcunuzu en çok 1 yıl vadeye bağlayabilirsiniz.
 • Vade gününde esnetme yoktur.
 • Borç senet ile verilir ve mutlaka ipotek yapılır, kefil gösterilir.

Kaynak:  http://www.senetlekrediler.com/tefeci-erol-ve-tefeci-cemil-iletisim/

2 comments on “Tefeci Erol Kimdir? İletişim Adres Bilgileri
 1. Samet dedi ki:

  İstanbul devlet memuruyum 25.000 ihtiyacım var düzenli
  Ödeyebilirim.

 2. Samet dedi ki:

  Memurum 4.500 maaşım var 30.000 kullanmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir