Faturaya Ek Kredi Nasıl Alınır?

Faturaya Ek Kredi Nasıl Alınır?

Bildiğiniz gibi kredi almanın ya da borç para bulmanın birçok yöntemi bulunmuştur. Bu yöntemlerden biri de faturaya ek kredi almaktır. Bu yol hem oldukça pratiktir hem de oldukça güvenilirdir. Firmamız bu konuda en sağlam adrestir. Seçkin kadromuz sayesinde hem çok hızlı hem de en sağlam kredileri bizler aracılığı ile sağlayabilirsiniz.

İlk olarak belirtmeliyiz ki, kredi almak istediğiniz hat faturalı olmalıdır. Faturasız hatlar için bu tarz bir işlem uygulanmamaktadır. Cihazı nasıl satın alabileceğinize aşama aşama bir bakalım.

  • İlk olarak faturalı hattınızın bağlı olduğu operatörün kampanyalarını inceleyin.
  • Bu kampanyalar içerisinden talep ettiğiniz kredi tutarına en uygun olan cihazı seçin.
  • Seçtiğiniz cihazı alıp alamadığınızı sorgulatın. Bunu müşteri hizmetleri aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.
  • Cihazı alabiliyorsanız, en yakın şubeye giderek alışverişinizi gerçekleştirin.
  • Cihazı almak istediğiniz zaman belli tarifelere üye olmanız ve taahhüt işlemlerini onaylamanız gerekebilir. Bunlar fiyat arttırmak amacıyla yapılan işlemler değildir. Her cihazın hitap ettiği bir tarife kategorisi vardır.
  • Bahsettiğimiz işlemleri onayladıktan sonra kontrat yapma aşamasına geçilir. Bu aşamada kaç ay ödeme yapacağınız ve aylık ödeme tutarlarınız hakkında detaylı bir ödeme planı çıkartılır. Bu ödeme planı en çok 36 ay ile taksitlendirilebilir.
  • Kontrat imzalandıktan sonra cihazı kutusundan çıkartmadan ve jelatini sökülmeden teslim alınız.

 

Hattınız üzerinden cihaz satın alma işleminiz bu kadar basit ve hızlıdır. Burada bilmeniz gereken en önemli iki husus şudur;

 

  • Hattınız ne kadar uzun süreyle aktif olarak kullanılmışsa ve faturalar ne kadar süre düzenli olarak ödenmişse, alabileceğiniz cihaz fiyatı da o kadar yükselir. İçinde bulunduğumuz süreçte doların gittikçe yükselmesi ile cihaz fiyatları da artış göstermiştir.
  • Eğer faturalı bir hatta sahip değilseniz fakat internet aboneliğiniz veya sabit telefon hattınız varsa firmamızın bu hizmetinden faydalanabilirsiniz. İnternet aboneliğiniz veya sabit telefon hattınızın üyeliği en az 1 yıl olmalıdır. Ve faturalar düzenli olarak ödenmiş olmalıdır. Sürekli gecikme yaşayan kişilere cihaz satılmamaktadır.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra cihazı firmamıza getirmeniz gerekmektedir. Getirdiğiniz cihaz için size gerekli krediyi temin ederiz. Sizler de belirlenen ay kadar cihazı aldığınız firmaya ödeme yaparsınız. Bu ödemelerin aylık taksit tutarı faturanıza yansıtılmaktadır. Yani özel olarak her ay bu firmaya giderek ödeme yapmanız gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sayede kısa yoldan kredinize sahip olabilirsiniz, ödemelerinizi de oldukça kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamız ile Nasıl İletişim Kurabilirsiniz?

Firmamıza internet sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Verdiğimiz ilanları takip ederek, işlemlerin nasıl gerçekleşeceğini öğrenebilir ve araştırabilirsiniz. Sitemiz üzerinde yer alan panelde, başvuru formumuz bulunmaktadır. Bu form aracılığı ile gereken bilgileri bize ulaştırabilirsiniz. Kısa bir süreç sonrasında sizinle irtibata geçeriz ve gerekli anlaşmaları yaparız. Firmamız birçok uzman danışmandan oluşmaktadır. Bu sebeple bu konuda en sağlam en güvenilir adres, firmamızdır.

Bu İşlemler Yasal Mıdır?

Kontrat aracılığı ile bir cihaz satın aldığınız zaman bu cihazı hemen satabilirsiniz. Buna dair herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Firmamızda telefonunuzu sizden satın alan kişi konumundadır. Bu sebeple yasallıktan uzak herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Aynı şekilde sizlerde satın aldığınız cihazı satarak para kazanabilirsiniz. Fakat bu işlemi kendi başınıza yaptığınız zaman kazanacağınız para miktarı düşmektedir. Çünkü her ne kadar cihazın kutusu ve jelatini açılmamış olsa da ikinci el konumunda alınmaktadır. Bu sebeple de verdiğiniz para ile alacağınız para arasında ciddi bir fark meydana gelir.

Firmaya Ne Kadar Ücret Kesilmektedir?

Firmamızın sizden keseceği ücret miktarı cihaza göre değişiklik göstermektedir. Cihazın yeni çıkmış olması, son dönemlerde çokça tercih edilmesi ve fiyatı gibi etkenler bu hususta önem arz etmektedir. 5000 liraya bir cihaz aldığınızı varsayarsak, elinize geçecek net ücret 4000- 4500 arasındadır. Yan firmamızın sizden alacağı komisyon ücreti ortalama olarak 500 liradır. Ama söylediğimiz gibi bu tutar değişebilmektedir. Burada dikkat etmeniz gereken husus cihazın ham fiyatıdır. Taksit düzeyinde faiz oranı uygulandığı için cihazın fiyatı artmaktadır. Bu sebeple alacağınız cihazı taksitli fiyatı ile değil gerçek fiyatı ile değerlendirmelisiniz.

Eğer sizlerde faturanıza ek kredi almak istiyorsanız, hemen firmamıza başvurunuzu iletin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir